Aktuality

Versöhnungsinitiative (DE)

Mehr davon hier.

Gebet um Schutz - Psalm 91 leták

Modlitba o ochranu - Žalm 91. leták

V této nelehké době povzbuzujeme k proklamování židovské modlitby - Žalmu 91., jehož parafrázi si můžete stáhnout zde. Verzi pro tisk ve formátu A6 najdete zde.

  • Žalm 91.: "Ten, kdo přebývá v úkrytu Boha Nejvyššího, přečká koronavirovou krizi ve stínu Všemohoucího..."

Doporučujeme

Pravidelná nabídka aktivit

Klub pro děti úterý 15:30

V úterky v 15:30 se na adrese Jesenická 52, Bruntál (bývalé Seliko), konají kluby pro děti ve věku 6-12 let. Další info u Romana Hoty.

Nejbližší termíny:

  • V době nouzového stavu se kluby nekonají.

Bohoslužby a studia Bible víkendy

Přijďte se občerstvit na naše bohoslužby nebo studium Bible většinou na adrese Jesenická 52, Bruntál (bývalé Seliko). Další info u Romana Hoty.

Aktuální termíny:

  • V době nouzového stavu probíhají bohoslužby v omezeném režimu - termíny poskytneme na vyžádání. Děkujeme za pochopení.

Domácí skupinky: společenství + studium Bible

Bibli čteme v malých skupinách metodou "DISCOVERY", kdy každý účastník objevuje nadčasové poselství Božího Slova pro svůj život. Součástí je i vzájemné sdílení, povzbuzování a modlitby. Na podrobnosti a termíny se informujte u Romana Hoty.

Většinou probíhají domácí skupinky v těchto dnech:

  • V době nouzového stavu pouze idividuální nebo on-line setkání.

Preventivní programy pro školy

Programy pro školy (i on-line verze) školní rok 2020 - 2021 leták

Nabízíme preventivní, etické a vzdělávací programy pro základní a střední školy. V době distanční výuky je většina programů možno realizovat on-line. Certifikovaný lektor Mgr. Roman Hota spolupracuje s několika lektorskými organizacemi, v rámci kterých nabízí cca 40 různých témat.

Programy jsou finančně podpořeny F-nadaci a na území města Bruntál jsou v roce 2020 finančně podpořeny Městem Bruntál v rámci projektu "Co člověk zaseje, to také sklidí".

Rezervace termínů a další informace u lektora Romana Hoty.

Kompletní nabídku témat s anotacemi najdete v letáku, na portále najdilektora.cz nebo na stránkách jednotlivých spolupracujících organizací:

© 2007 - 2021 Tesalonika - webmaster (zc.akinolaset@nimda) - aktualizováno 22. 4. 2021